Podnikání

Půjčujeme si automobil

Půjčení automobilu předchází většinou řádná úvaha. Musíme si nejdříve uvědomit, jestli se nám půjčení automobilu vůbec vyplatí. Svézt si pozadí z Prahy do Ostravy v pěkném autě je sice fajn, ale pokud jde jen o to, abychom se dostali do tohoto vzdáleného místa na otočku, protože tam máme jen jedno jednání, je určitě zbytečně drahé, neúsporné a nepohodlné. Je určitě lepší vydat se na cestu vlakem. Je to zřejmě rychlejší, určitě pohodlnější, cestou se můžeme občerstvit v jídelním voze a vyhneme se problémům na prapodivné dálnici zvané tajemně D1.

Ilustrační obrázek

Když se ale sejde parta kamarádů a ti si společně chtějí vyrazit na výlet, smysl půjčeného auta dostává jiný význam. Nezávislost, pohodlí, maximální se přiblížení se cíli jsou benefity, které na misce vah kde jsou proti sobě Pro a Proti, hodně zatíží misku Pro. A proč by také ne. Cena zapůjčeného vozu není nijak vysoká. Kliknutím se přesměrujete na nejlevnější autopůjčovnu v Praze, která má v nabídce vozy od malých, krátkých Fabií, přes Škody Octavia kombi až po devítimístný Ford Tranzit bus.

Všechny vozy v nabídce jsou pečlivě udržovány, jsou v nich pravidelně měněny provozní kapaliny, procházejí pravidelným servisem. Šance, že se u nich projeví porucha během doby, kdy budou zapůjčeny, je minimální. Můžete být tedy naprosto klidní.

Je jedno kdo řídí

Vozy jsou ekonomické, dá se s nimi jet, i díky pravidelnému servisu, na úrovni nejnižší spotřeby PHM u těchto vozů. Jedete tedy velice ekonomicky. Automobily jsou pojištěny a to nejen v rámci povinného ručení, ale i pro případ havárie. Toto pojištění je navíc s velice nízkou spoluúčastí. A pro náš případ partičky kamarádů jedoucí na výlet. Tato půjčovna neřeší, kdo vůz řídí. Řidiči se tedy mohou střídat kdykoliv jeden z nich pocítí únavu. Poslední třešničkou na ortu je dálniční známka pro všechny dálnice v České republice.