Zboží

Vestavěné skříně jako ideální řešení do malého bytu.

Bydlíte v pronajatém bytě, nájemné se vám stále zvyšuje a vy se nemůžete rozhoupat ke koupi vlastního bydlení? Ceny bytů se vám zdály hrozně vysoké už předloni, nyní je to ještě mnohem horší. Jste už zoufalí? Věřte, že pád cen nemovitostí se rozhodně neočekává, že lepší to zkrátka v dohledné době nebude. Chápeme, že jste ve znamení vah, ale je třeba se rozhoupat a konečně do toho praštit.

skříň

My vám předvedeme takové malé a přitom velkolepé kouzlo. Budeme čarovat s dvěma aspekty. Tím prvním je obytná plocha. Vy chcete byt řekněme 80 m2, ale není tam fikaným inzerentem náhodou započtena plocha balkonů a sklepů? Opravdu kontrolujte, o jakou plochu jde. A aspekt dvě řešení místností. Pokud budou ideálně řešené, tak můžete ze svého nároku na plochu určitě ubrat. Vyhněte se atypickým domům, ve kterých budou také atypické místnosti s obloukovými výklenky, rohy, které nesvírají pravý úhel. Já vím, ono je to sice hezké, ale je to nepraktické. Dále určitě nebudete potřebovat velikou rozlehlou halu, je třeba obytnou plochu mít hlavně v pokojích. A také se vyhněte bytu, kde jsou místnosti dlouhé a úzké. Jsou strašně nepraktické a budete se v nich cítit jako ve vlaku. Takže nyní máme před sebou byt s běžně velikou předsíní a místnostmi téměř čtvercovými a abychom vytěžili co nejvíce volného prostoru, tak náš byt vybavíme nábytkem na míru.

skříň

Pěkně skříně ode zdi ke zdi, až ke stropu. Vznikne nám spousta úložního prostoru, nahoru do nejvyšších pater vestavěných skříní uložíme sezónní potřeby, jako jsou kufry, plážové oblečení a osušky, oblečení na hory. Nyní máme prostor krásně využitý a ještě nám zbyla pěkná volná plocha. Byt působí vzdušně a prostorně, přitom jsme pořídili byt s menší rozlohou, než kterou jste měli vytyčenou. A pokud se ještě při stěhování zbavíte nepoužívaných a přesto skladovaných pokladů, na které už nikdo třeba let nesáhl, máte úplně vyhráno.