Zboží

Víno je skvělý nápoj

Víno je alkoholický nápoj, který my lidé vyrábíme už tisíce let. Dáváme si ho ke slavnostním příležitostem, a díky tomu, že mají některá nízký obsah alkoholu, si je můžeme dát i jen tak doma. Jde o velmi oblíbený alkohol na celém světě, který snad znají úplně všichni. Zkvašené hrozny vína zkrátka chutnají dobře, a hodí se k jídlu, některá i k dezertům, a hodí se jako dárek, a to i jako ten reprezentativní. U nás najdete klasická i luxusní vína, která potěší každého.

sklenice vína

Oceněná vína z mezinárodních soutěží
Dáváme si záležet na tom, co vám jako našim zákazníka můžeme nabídnout. Protože snažíme mít v nabídce to nejlepší v různých cenových relacích, aby si u nás každý vybral to své. Máte rádi červené? Nebo jste spíše fanoušky bílého? Jste spíš na sladší, a potěší vás růžové? Nebo máte raději bublinky, a milujete sekt? To všechno u nás najdete. Nebojte se vybrat si lahev podle barvy, odrůdy, země původu nebo třeba chuti. Díky našemu filtrování najdete hned, co hledáte.

Máme rádi, když u nás zákazníci najdou, co hledají, a bez zbytečného klikání. Zkuste třeba hledat vín podle odrůdy. Dozvíte se zajímavé informace, podíváte se, kde se vybraná odrůda pěstuje, a najdete hned všechna vína dané odrůdy, kterou máme v nabídce. Kromě výběru lahodného pití se dozvíte i nové informace, které se vám mohou hodit v dalším životě. Ohromte své přátele povídáním u sklenky, a řekněte jim, co jste se u nás dozvěděli. Budou ohromeni.

sklenice s vínem

Míváme pravidelné akce a slevy, které vám umožní nákup většího počtu lahví za sníženou cenu. Každý rád ušetří, a my vám to umožníme. Vyberte si u nás třeba dárek na Valentýna, nebo dárek pro své zákazníky. U nás s vínem nešlápnete vedle. Rádi vám poradíme i po telefonu, je pro nás důležité, abyste byli spokojeni. Doporučíme vám víno podle vašich představ, zaručujeme vám, že vám bude chutnat.