Podnikání

Jak podpořit nárůst testosteronu i bez Viagry


Testosteron je velmi důležitý hormon, potřebný pro fungování mužského těla v jeho přirozených projevech, ovšem je to jen hormon, látka, která se v těle netvoří samovolně, ale na základě podnětů našeho chování. Jistě, že na něj nemáme přímý vliv, podobně jako například dýchání ve spánku, ale do jeho tvorby výrazně promlouvá životní styl.

ležící dívka

Testosteron se tvoří v přirozených situacích, ale naše společnost se v mnoha ohledech tak nechová, a od lidské přirozenosti se spíše odklání. Chcete-li mít vysokou hladinu testosteronu i ve vyšším věku, což souvisí i s kvalitní erekcí, zamyslete se nad tím, co děláte, a zda by nebylo lepší to změnit.

Přepracování, konflikty a hádky, psychická traumata – dnešní doba je plná stresu, číhá na nás v zaměstnání, v rodině, na úřadech a dokonce i na procházce v parku. Je to dáno chováním lidí, z nichž mnozí jsou zlí, závistiví, sobečtí, žárliví, pomstychtiví, arogantní, nadřazení nebo submisivní. Toto vše oslabuje testosteron i erekci, a pak se nelze divit, že lidé vyhledávají Viagru bez receptu.

Důvěřujte raději přírodě, než laboratoři

Věda a technika sice pokročila mílovými kroky kupředu, ale zdaleka nedokáže porozumět všem funkcím lidského těla a všem jevům v živočišné rostlinné říši i ve vesmíru. Ti, co se chlubí, jak dokonalé výrobky vyprodukovali v laboratoři, by měli být skromnější, protože jsou od ideálního vztahu stále na hony vzdálené.

nahá žena

Důvěřujme raději přírodě a božské síle, která stále nabízí účinnější, synergicky působící a hlavně bez vedlejších účinků různé rostliny, s nimiž lze docílit útlumu stresových hormonů a nárůstu testosteronu. Jsou to například všechny druhy Ženšenu nebo Kotvičník zemní. Při dodržování vhodných dávek nikomu neublíží a nepotřebujete na ně lékařský předpis tak, jako na Viagru. Bylinky jsou dostupné v tabletách, v prášku nebo ve formě čajových odvarů a lze je užívat pravidelně a dlouhodobě.