Zboží

Značkové nanuky

Určitě mi dáte za pravdu, že letní osvěžení v podobě nějakého dobrého nanuku je skvělou variantou. Člověk si může vybrat z celé škály různých druhů až po vodové, které jsou opravdu ledové. Některé z nás napadne otázka, jestli je potřeba si kupovat značkové nanuky. Myslíte si, že zde opravdu platíme za kvalitu nebo jenom za známou značku?

 zmrzlý nanuk

Možná jste si všimli v poslední době reklamy na jednu nejmenovanou značku drahých a značkových nanuků. Vypadá opravdu krásně a člověk navnadí si ji koupit. V prodejně zjistíte, že pokud není v akci, tak stojí kolem 42 Kč. Myslím si, že to je vysoká cena za jeden nanuk. Našel jsem tento druh v akci v jednom hypermarketu za neuvěřitelných 19 Kč. Musím přiznat, že reklama nelhala, protože to křupání opravdu bylo. Chuť byla výborná a pochutnal jsem si moc. Na druhé straně, že bych si kupoval za klasickou cenu, tak to ne. Protože je to vyhazování peněz, pouze když je v akci. Myslím, že v tomto konkrétním případě si platíme za kvalitu, ale hodně i za to, že je to velice známá značku. Samozřejmě jsem vyzkoušel i jiné, ale pouze pokud jsou zrovna ve slevě.

 

Zkoušeli jste neznačkové nanuky? Musím se přiznat, že já již mnohokrát ano. Dle mého názoru je to dobrá varianta ke značkovým. Často totiž jsou to vlastně kopie těch známých. Chuťově jsou velice dobré, neměl jsem snad žádný, který by mi nechutnal. Cena je opravdu velice příznivá a můžete ušetřit dost financí. Navíc v tomto případě si můžete zvolit i výhodnější variantu několika kusů v jednom balení. V tomto případě využijete mnohem výhodnější variantu. Nejde ani tak o výrobce, spíš si každý musí najít to, co mu chutná.

 ovocné nanuky

Záleží čistě na vašem rozhodnutí, jakou variantu si zvolíte. Někomu nevadí vyšší ceny a rád si připlatí za značku. Na druhé straně si myslím, že není potřeba utrácet velké částky. Osvěží a bude vám chutnat i levnější varianta. V letních dnech vám udělá vše, co je studené dobře. Pokud si chcete kupovat dražší, ale nemáte finance, tak si počkejte na akce v hypermarketech a pak si můžete dopřát stejný značkový produkt.