Www a co dál?

Dobře, založili jste si své www stránky, pod nějakou doménou a doménovým jménem, které jste uznali za vhodné. Uvědomte si, že doménové jméno, není vhodné měnit, protože to dokáže způsobit ztrátu návštěvníků, které na staré doméně máte a na kterou jsou zvyklí. Doménový název jste si jistě zvolili na základě hlubokého zamyšlení vhodně tak, aby byla pro potenciální zákazníky atraktivní a snadno zapamatovatelná. Někdo volí jako doménové jméno své jméno, jiný volí heslo, které považuje za vhodné s ohledem na jeho míru hledání na internetu. Ať už je domén zvolena jakkoli, je potřeba o ní dát světu jménem internet, síti skládajících se z jedniček a nul, vědět a přivést na stránky návštěvníky.
koule http
Před přivedením zákazníků je nutné na stránky vložit nějaký obsah, nejlépe takový, aby byl pro návštěvníky zajímavý a atraktivní. Neméně důležitý je i design stránek, volba pozadí, stylu a barvy písma, rozložení stránky, možnost kontaktního formuláře a další prvky. Například na stránkách můžete mít i videa, prezentace a animace pro zaujetí návštěvníků. Je lepší, mít www stránky zaměřené určitým směrem, než aby byly tematicky nesourodé a články navozovali dojem, jako by je tam někdo náhodně a neuspořádaně nacpal, jen aby měl nějaký obsah stránek.
úprava webdesignu
Po smysluplném naplnění stránek obsahem a pravidelným přidáváním dalšího obsahu, je potřeba začít se starat o jejich návštěvnost, tu sledovat a měřit. Www stránky, které nemají žádné návštěvníky, jsou, jako by neexistovali, jsou zbytečnou ztrátou času toho, kdo je vytvořil. Proto je potřeba budovat zpětné odkazy na své www stránky, SEO optimalizaci, vkládat kvalitní a užitečný obsah, o stránky se starat a nezanedbávat je.
mokrá pavučina
Vyžaduje to trpělivost a snahu i vědomosti, nebo dostatek peněz na placenou propagaci, aby www stránky měli jedny z prvních míst ve vyhledávačích, tudíž si jich lidé všimli a navštěvovali je.