Web

Video do mobilu

A nemusí to být jen písnička, ale třeba hudební video klip, nebo celý film. Takže si dnes povíme něco o tom, jak dostat video do mobilu. Pokud vám něco říká výraz jako downloader video, článek pochopíte velmi lehce. A vy, co nevíte oč jde, pochopíte také, ale možná ne napoprvé. Věřte, že pochopíte určitě, protože jednodušeji stahovat videa už asi nepůjde.

soft

Takže downloader je program, který dokáže stahovat věcičky z internetu, a to jak zvukové soubory, tak obrázky nebo videa. Většinu se na to používaly programy, které se instalovaly složitě do počítače nebo notebooku a pak se vidělo, zda vůbec fungují. Některé nešly vůbec, a to ne proto, že by to bylo vinou autorů, ale vedení některých zdrojů začalo proti stahování bojovat a odskákaly to právě stahovače. Ergo jste si ni neškrtli a se stahováním jste skončili. A začal se zkoušet další downloader…

Nyní je to o mnoho pohodlnější. Na jedno kopírování a pár kliknutí můžete videjka stahovat i vy zcela pohodlně. Hned vám prozradím jak na to.

úložiště

Jistě víte že existuje spousta online služeb. A právě jednu z nich použijeme jako ukázkovou. Nebudeme řešit legálnost, prostě se jen podíváme, jak to funguje.

Nuže, když se díváte na internetu na video, stává se, že jej chcete mít například v PC. V tomto případě zkopírujte celou adresu tohoto videa. Adresa je to, co je nahoře v adresním řádku. Nyní přejděte na web, který je nahoře místo černě, modře. To vás přesune ne jiný web, kde pak kliknete v tabulce s barevnými okénky na původní zdroj. Vyskočí další okénko a tam vložíte zkopírovanou adresu. Tím pádem se spustí nějaký vnitřní prográmek a vaše vide se začne zpracovávat. A když je vše hotovo a zpracováno, dostanete možná dotaz, kam má program dát ono video. Proto si zvolte místo, kde jej chcete mít prozatím uloženo. Také si jej můžete pojmenovat. Nu a pak klik poslední a vše je hotovo. Jednoduché že ano.