Podnikání

Úniková hra Enigma Escape

Hledáte v okolí Pardubic rodinnou zábavu, ale všechny turistické trasy již máte prochozené a na oběd k babičce se vám dvakrát nechce? Chtěli byste nějak zajímavě zpestřit oslavu narozenin, ale na dětský koutek už jste staří? Chybí ve vašem okolí aktivita, na které byste stmelili vaši pracovní skupinu v rámci teambuildingu?

Tým

Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, právě skončilo vaše hledání. Přijďte si vyzkoušet naši únikovou hru Pardubice Enigma Escape. Neslyšeli jste o únikových hrách? Jsou velkým hitem. Prověří váš postřeh, inteligenci, týmové ducha, a odměnou vám bude nezapomenutelný zážitek. Během hry se snažíte řešením různých úkolů, šifer a hlavolamů uniknout z místnosti s různou tématikou. Během chvíle tak zapomenete na všechny vaše starosti a naplno se vžijete do role například tajných špionů. Zažijete tak na vlastní kůži to, co jste doposud viděli jen v televizi nebo hráli v počítačových hrách. Adrenalin stoupá, mozek pracuje na plné obrátky, emoce jsou vypjaté… No řekněte, existuje lepší zábava na sobotní odpoledne?

Agent

Naše působiště najdete v Kolíně. Na výběr u nás máte ze dvou variant únikových her, každá z nich trvá 75 minut (nebo i méně, pokud vše vyřešíte rychleji), a hrát můžete ve dvou až pěti hráčích. V případě větších akcí tedy není nic jednoduššího než se rozdělit na týmy a uspořádat soutěž v tom, kdo dříve záhadu tajemného pokoje vyluští a dostane se tak ven. V Enigma Escape máme pro milovníky hororů připravenou únikovou hru Samara a pokud holdujete spíše historii, určitě si užijete hru Dvojitý agent, ve které budete řešit záhadu zmizení svého kolegy. Jistě nyní už máte všechny informace k tomu, abyste snadno rozluštili záhadu Kolínské únikové místnosti. Nebylo to tak těžké, abyste se dozvěděli, že byste jen těžko hledali lepší útočiště s rodinou, kamarády, kolegy. Teď můžete zkusit opravdovou výzvu – dorazte k nám!