Podnikání

Stěhování bez stresu

Změna bydliště

Trvalé bydliště máte pravděpodobně zapsané hned na několika místech, takže při stěhování je zapotřebí vše vyřídit. Může to být časově náročné, ale nedá se nic dělat, protože je potřeba mít bydliště aktuální, a to i z praktických důvodů. Jako první bychom měli navštívit úřad, aby nám vydali nový občanský průkaz a malý technický průkaz. Dále bychom měli kontaktovat pojišťovnu, zaměstnavatele, lékaře, firmu poskytující energie a další instituce, pro které je naše bydliště důležité.

satelitní pohled

U dodavatele energií musíme ukončit smlouvou pro dané bydliště a případně si sjednat novou, abychom měli v tom novém všechny potřebné energie. Nezapomínejte, že naše adresa trvalého bydliště je směrodatná pro zasílání pošty od úřadů a podobně. Kdyby Vám přišel dopis, že něco dlužíte na starou adresu a Vy jste o něm nevěděli, tak dluh může klidně růst dál, až se vyšplhá na dost vysokou částku.

Přemístění majetku

Tímto nám starosti nekončí, protože velmi důležité je samotné Přemístění věcí do nového bydlení. Zde dost záleží na tom, kolik jich vlastně je, jaké mají rozměry a hmotnost. Osobní auto většinou není pro stěhování vhodné, protože se toho do něj zase tolik nevejde. Nejpohodlnější bude domluvit si stěhovací firmu, protože ta se postará o demontáž, převoz a zase montáž do Vaší nové domácnosti.

kartonové krabice

Firmě nějaké finančně zaplatíme, ale zase vše zvládne v krátkém čase a my se nenadřeme. Levné stěhování Praha https://stehovani-mamut.cz/stehovani-praha/ je zároveň důkazem, že se vše dá provést za dobrou cenu, takže se vůbec nemusíte obávat, že byste za kompletní službu dali velkou sumu. Jestliže by se Vám stěhování od profesionálů hodilo, tak jim zavolejte a sami uvidíte, že se jistě domluvíte na společném východisku, abyste byli všichni spokojení. Firma Vám sdělí, jak by ve Vašem případě postupovala a na kolik by celé stěhování vyšlo, abyste si mohli udělat představu.