Podnikání

Srovnejte svůj chrup skvělou metodou

Inu, v mládí Vás rodiče příliš nenutili k tomu, abyste se o své zuby postarali i pomocí rovnátek, viďte? Ale to je velká škoda. Víte, že křivě narostlé zuby mohou být důvodem k nedokonalé ústní hygieně? A od této nedokonalosti se odvíjejí další neplechy v dutině ústní. A navíc. Víte, jak roztodivně vypadá Váš úsměv? No nic. Stalo se.

zuby

Nyní je třeba s tím něco udělat
Zuby si čistíte pravidelně. To je pravda. Chodíte i k zubaři na preventivní prohlídky. Ale k ortodontistovi ne? Tam se Vám nechce? Proč? Protože nehodláte ve svých letech nosit rovnátka, jako nějaký pubertální jedinec? No, na to jste měli myslet dřív. Ale nebojte. Estetická metoda srovnávání zubů invisalign se Vám bude vážně líbit! Jen Vy budete vědět, že se Vám v ústech rovnají zuby!

Motivaci najdete snadno
Jenže Vám pořád schází ten důvod, proč byste měli podstupovat kvalitní ortodontickou léčbu prostřednictvím systému invisalign, viďte? Tak to si musíte v té své hlavě srovnat sami.

I když to vypadá, že jde jen o estetickou vadu, přesto to tak být vůbec nemusí. Záleží také na mnoha okolnostech, jako je kazivost zubů, nebo to ohromné zakřivení, když zub rostl jeden přes druhého. A to může posoudit nejen Váš zubař, ale hlavně specialista ortodontista. Neříkejte, že zubař Vás k tomuto specialistovi už neposílal. Takové tvrzení si nikde neobhájíte.

ústa

To jsou jen samé výmluvy, viďte? Nemáte čas, nemáte potřebu. Tak si musíte říct, jestli nejsou Vaše plomby v ústech zbytečné. Zda jejich příčinou nejsou právě křivé zuby, protože kartáček na zuby se tam nedostane, jak by měl. A když se usmějete na své okolí, nevypadají Vaše ústa, jakoby poházené zuby bez ladu a skladu? Určitě obdivujete lidi, kteří při úsměvu ukazují srovnanou řadu krásných zubů. Myslíte, že je mají od přírody tak krásně posazené? Určitě alespoň jednou navštívili ortodontistu. A možná podstoupili i léčbu pomocí metody invisalign.
Nebuďte už tak opoziční. A udělejte si čas, aby Váš úsměv potěšil, a ne aby strašil.