Dům a byt

Přípravy dne „D“

Blázinec kolem svatby bývá občas nezvládnutelný, ale každá žena má své sny, které by chtěla realizovat.Chceme mít tu nejkrásnější, nezapomenutelnou svatbu, na kterou budeme často vzpomínat. Stojí nás to, ale nervy, čas a hlavně peníze, jak se ze všeho nezbláznit? Udělat si seznam důležitých věcí a rozdávat úkoly.

svatba

Rozdávat úkoly je důležité, když jste nevěsta, všichni Vás budou poslouchat od svědka až po družičky i Váš drahý bude rád pomáhat. Připravujete přeci Váš společný den, musí být dokonalý a přesně podle Vašich představ a snů.

Důležité:
·         sepsat seznam hostů, vymyslet zasedací pořádek
·         rozeslat svatební oznámení, pozvánky na svatební večírek
·         vybrat místo pro konání obřadu
·         sehnání šatů a smokingu, vybrat si, je opravdu těžké
·         rozhodnout se jaké chceme květiny, výzdobu
·         nejdůležitějším rozhodnutím je vybrat správné snubní prsteny
·         zamluvit fotografa a vybrat svatební album, moderní jsou foto-koutky
·         navštívit ochutnávku sladkého, objednat svatební dort
·         hudba a kapela na Vaší svatbě nesmí chybět

nevěsta

Snubní prsteny
Snubní prsteny stvrzují Vaši lásku a máte je na ruce po zbytek Vašeho života.Proto vybírejte prsteny pečlivě a především společně. Jsou různé druhy prstenů, občas se nedokážete rozhodnout. Prsteny by měly být jedinečné, a proto můžete zvolit výrobu prstýnků přímo na zakázku. Víte že, můžete vybírat z bílého, žlutého, ale i růžového zlata? Ruční práce je pečlivá a kvalitní, vsaďte na zlaté ručičky a vyberte ty správné prsteny i drobné detaily jsou důležité.

svatební obřad

Budete originální, investováním do drahého zlata nic neztratíte, hodnota se nikdy nesníží.
Hlavním cílem je užít si svůj den, svatební obřad je jen Vaší chvílí a prstýnky přímo pro Vás, budou připomínat ten kouzelný den, celý život.Kroužky budou na Vaší ruce dokonalou vzpomínkou a hlavně chloubou, každý je chce vidět.