Peníze

Nebankovní hypotéka – snadná a rychlá pomoc

Nebankovní hypotéka je určena pro fyzické i právnické osoby disponující pravidelným příjmem. Jedná se o dlouhodobý úvěr. Získané finanční prostředky lze v tomto případě použít na cokoliv. Podmínkou je jištění zástavním právem k nemovitosti, která se nachází na území ČR. Zástavním právem může být i pozemek, nemovitost sloužící pro rekreační účel apod. Rovněž majitelem nemovitosti nemusí být pouze žadatel o úvěr, ale lze ručit i prostřednictvím třetí osoby.
konstrukce domu.jpg

Peníze lze použít na jakýkoliv účel

V tomto případě se jedná o neúčelový typ úvěru. Získané finanční prostředky můžete využít k financování vlastního bydlení, použít na rekonstrukci, nástavbu apod. Je však možné je investovat do vzdělávání, koupit nový automobil, nové vybavení do domácnosti, podniknout dovolenou do exotické destinace, stejně tak lze získané peníze použít na splacení dluhu, apod.

Při žádosti neuvádíte důvod. Ani nikdy nedokládáte prokazatelné výdaje. Finanční instituce nesleduje vaše využití peněz. Podstatné je, aby z vaší strany bylo v pořádku splácení, které si lze rozvrhnout až na dobu čtyřiceti let.
přesun peněz na dům.png
Správný výběr je zásadní

Zde je nejdůležitější adekvátní volba poskytovatele. Na trhu působí řada finančních poskytovatelů, ale jen společnost mající transparentní podmínky a férové jednání je zárukou, že nebankovní hypotéka bude efektivním řešením.

Možnost získat finance až do 70% z odhadní ceny nemovitosti. Vše je bez poplatků předem. Garance nižší úrokové sazby, mnohdy ve stejné výši jako v bance. Jistá tolerance nižší bonity žadatele a potenciálního záznamu v registru.

Větší benevolence při posouzení žádosti a naopak mnohem rychlejší schválení, kdy je tak reálné vše vyřídit z pohodlí domova a peníze získat v co nejkratším čase, tj. do 24 hodin. Zde je prioritou spokojenost klienta a co nejnižší administrativní zátěž.

Co je potřeba k vyřízení?

Fotografie a adresu nemovitosti, kopii občanského průkazu, prokazatelnost splácení, tj. pracovní smlouva, daňové přiznání za uplynulý rok apod.