Zboží

Mega bloks mašinka Tomáš


Mašinka Tomáš je oblíbenou dětskou postavičkou, baví kluky i holky již dlouhé roky. Ať jsou to milovníci všech dopravních prostředků a mluvící mašinka je nadchne stejně jako výlet na nádraží, nebo prostě jen milují tento příběh a tedy i všechno, co se mašinky Tomáše týče – figurky, hračky, oblečení, nábytek… Dopřejte nyní vašim dětem ještě o trochu více zábavy se stavebnicí mega bloks mašinka Tomáš z masinka-tomas.cz. Nechte je zapojit fantazii a motorické schopnosti při hraní, které je bude bavit hodiny a hodiny. To je výhodné úplně pro všechny členy domácnosti. A vy nemusíte mít výčitky svědomí, jaké například míváte při usazení dítěte k televizi nebo tabletu. Proč je máte? Protože pasivní koukání nijak nerozvíjí jejich potenciál.

Dítě před televizí

A vy byste si přeci jen chtěli pro své děti hračku, která je bude nejen bavit, ale nějakým způsobem i pozvedne jejich schopnosti, ne? Stavebnice jsou v tomto případě ideální volbou, podpoří jemnou motoriku jejich rukou a prstů, trénují také představivost a kooperaci. U stavebnice zábava nikdy nekončí – kdo říká že musí stavět dle návodu? Dítka, která se nechávají unášet na vlnách fantazie, si mohou sestavit vlastní, úplně novou mašinku, nebo se obklopit novým a neotřelým prostředím ostrova Sodor. Schopnosti tvořit bez návodu jsou ideální na rozvoj kreativních schopností, které jsou v dnešním světě velmi ceněné.

Ostrov Sodor

Ať vás čekají Vánoce, narozeniny nebo jen hledáte novou zábavu, při které se pobaví celá rodina, především ale vaše děti, určitě se podívejte na nabídku stavebnice mega bloks mašinka Tomáš. Nechte je, ať prožívají dobrodružství tak, jak je znají z knížek a televize, nebo si naopak vymyslí úplně nová, ještě napínavější a zábavnější. Proč ne? Stanou se přeci pány svého vlastního ostrova Sodor a jejich fantazie se může rozletět do všech koutů tohoto zábavného světa.