Dovolená

Letecké eurovíkendy

Mohli byste společně vyrazit na dovolenou, užívat si podle libosti a vynahradit si všechny ty roky, kdy se jenom pachtíte, protože znáte v podstatě jen práci, domácnost a děti.
Tu a tam Vám sice pohlídá děti babička a Vy si zajdete alespoň na večeři a do kina, ale to je jen taková velmi malá náplast.
 

Riziko pro partnerský vztah

Nedostatek času ovšem může představovat velké riziko pro partnerský vztah. I když své děti milujete nade vše, je třeba si udělat čas jen pro Vás dva. Pokud to neuděláte, dost brzy se Vám může stát, že se jednou probudíte a uvědomíte si, že ležíte po boku úplně cizího člověka.
Co si třeba zajet na společnou dovolenou ve dvou? Ano máte pravdu, nemůžete si dovolit promarnit drahocenné dny dovolené, když přes léto nefunguje družina a školky jen v omezeném provozu. Co třeba dopřát si alespoň prodloužený víkend? Děti nechte u babičky nebo uplaťte kamarádku.

Mít čas jen sami pro sebe

Určitě si zasloužíte něco víc než jen pobyt v nejbližším penzionu. Co třeba eurovíkend?
Řada cestovních kanceláří nabízí eurovíkendy. Provozovatelé cestovek jsou si totiž vědomi zaneprázdněnosti lidí a proto nabízí alternativu v této podobě. Můžete se rozhodnout pro romantiku v evropských městech. Záleží jen na Vás, pro které město se rozhodnete. Řím, Miláno, Paříž, Londýn, Barcelona, Vídeň, Athény, Budapešť, Amsterdam nebo dokonce Moskva.
Pobyty bývají tří až čtyřdenní. To je dost na to, abyste si dokázali společně užít množství překrásných a neopakovatelných okamžiků a ne zase tolik, abyste zanedbali své rodičovské povinnosti.

Klič ke spokojenému vztahu

Sdílet společné zážitky, to je rozhodně klíč ke spokojenému vztahu. Sdílet společně všední chvíle i výjimečné okamžiky by mělo být samozřejmostí pro každý pár. Tak jako by mělo být samozřejmostí na straně druhé ponechávat tomu druhému dostatečné množství osobního prostoru. Ale to už je zase jiné téma.