Móda

Legíny

Legíny jsou symbolem 80. let, ale díky svému nadčasovému a sexy vzhledu se již před několika lety zase vrátily na výsluní. A zatím se tam stále drží, což zapříčinil nejen jejich vzhled, ale především také pohodlnost. Legíny se navíc hodí snad úplně ke všemu, kombinují se se sukněmi, šortkami, šaty, tunikami či pouze se svetrem, tričkem či jinou halenkou. Jsou velmi oblíbené a dnes snad již nechybí v šatníku žádné ženy.
dívka ležící na trávě
Tyto velmi upnuté kalhoty se vyrábí v různých barvách, délkách i stylech. Dnes si je lze zakoupit jejich dlouhé či tříčtvrteční, strakaté či jednoduše černé, sportovní, elegantní a dokonce i zateplené verze. Prostě je opravdu z čeho vybírat, protože dnešní nabídka uspokojí požadavky té nejnáročnější dámy.
Rozhodně nejoblíbenějším druhem jsou černé kalhoty. Vždyť černá barva nikdy nezklame, hodí se ke všemu a navíc dodává nádech elegance. To, že ještě opticky také zeštíhluje, už je poslední třešnička na dortu. Navíc se hodí ke všem příležitostem, stačí je jen vhodně doplnit. Pokud si je žena vezme jako součást oděvu pro slavnostní příležitosti, určitě by k nim měla zvolit lodičky či jiné formální boty a doplnit je vhodnou halenkou či šatami. Pro sportovnější vzhled se hodí tenisky a třeba i již zmiňované šortky.
Dnešní legíny jsou již tak vymakané, že umí zamaskovat problematická místa použitím kvalitního materiálu a vhodného střihu. Navíc dnes v nabídce jsou i push up stahovací legíny, které mají vyšší pas a zpevní tak nejen zadeček, ale i bříško. Samozřejmě úplné zázraky od nich nikdo čekat nemůže a skutečně nadměrné proporce skrýt neumí. Ale umí je hezky vizuálně upravit.
zrzka v posilovně
Legíny se hodí pro všechna roční období, úžasně se kombinují snad s každým kusem oblečení i obuvi. Svou praktičností navíc dokážou při cestě na dovolenou ušetřit místo v kufru, protože místo spousty kalhot, z nichž jedny se hodí do společnosti, jiné na volný čas či sport, pasují prostě ke každé příležitosti.