Podnikání

Jana Háteová vám zodpoví všechny důležité otázky


Většina z nás čas od času hledá nějakou brigádu, jednoduše proto, že si potřebujeme přivydělat peníze navíc. A to jak v případě, kdy studujeme vysokou školu, jsme v důchodu, anebo často i v situaci, kdy chodíme do práce. Zkrátka, peněz není nikdy dost, o tom už se jistě každý z nás ve svém životě mnohokrát přesvědčil. Ovšem uvažovali jste někdy nad tím, že byste nemuseli vzít to první, na co narazíte, ale že byste si vybrali práci, která má skutečný smysl, a která vás dokonce bude bavit? Jistě, v tomto ohledu má každý z nás mnohdy jiné požadavky, nicméně na trhu je nyní práce, která mnoho lidí jistě osloví.

vánoční ozdoby

A tou zmíněnou prací je brigáda pro firmu Selvintech. Jedná se o českou firmu, která se zabývá výrobou vánočních i jiných ozdob a dekorací. V jejím portfoliu tak naleznete něžné andělíčky, krásné vánoční hvězdy, a ještě mnohé další dekorace, které se hodí jako dárek, amulet pro štěstí anebo prostě jako předmět k vyzdobení vašeho domova, který u vás vykouzlí tu pravou vánoční atmosféru. Každopádně, když si tyto výrobky prohlédnete, jistě z nich budete nadšeni.

hvězda

Ovšem zpět ke zmíněné brigádě! Nyní máte jedinečnou šanci pro tuto firmu pracovat jako výrobce těchto krásných ozdob. Je tedy zřejmé, že se jedná o ideální práci pro všechny tvořivé lidi, kteří jsou manuálně zruční, pečliví, a které podobné aktivity baví. A mezi nimi můžete být nyní i vy! Pokud se tak rozhodnete, kontaktujte firmu Selvintech, domluví se s vámi paní Jana Háteová, která vám navíc zodpoví všechny vaše případné dotazy. A jistě vás potěší i bonus v podobě flexibilní pracovní doby, vlastně tak, jak jen n je to možné. Můžete pracovat z domova anebo odkudkoli chcete, můžete ozdoby vyrábět celý den anebo jen několik minut, záleží jen na vás samotných, kdy a kde a jak budete pracovat, a tedy i kolik peněz si vyděláte.