Peníze

Hypotéka i bez banky!

Banky nejsou jediní poskytovatelé hypoték, takže se s jejich podmínkami nemusíte trápit. Většina bank má nastavené velmi striktní podmínky a k získání hypotéky musíte prokázat spoustu věcí. Banku vždy zajímají vaše příjmy, předchozí splácení a další věci. Navíc většinou musíte dokazovat, na co peníze potřebujete, a to není každému zrovna příjemné. Oproti tomu nebankovní společnosti vám mohou nabídnout více možností. Na hypotéku nemusíte čekat zdaleka tak dlouho, dokonce je možné ji získat během 24 hodin! Navíc můžete získat možnost od smlouvy odstoupit do dvou týdnů, pokud změníte názor.

Nebankovní společnosti mají mnohem volnější podmínky než banky, a proto vám nějaký ten zápis v registru budou bez problému tolerovat. Každý má přece v životě náročnější období, kdy ani finančně na tom není dobře. To ale přece není důvod mu komplikovat všechny budoucí půjčky a hypotéky.

finanční starosti

Když se rozhodnete pro hypotéku od nebankovní společnosti, nejspíš vás čeká mnohem méně papírování a komplikací. Doložení vašich příjmů stačí podstatně jednodušeji. Dobu splatnosti si můžete nastavit více podle svých potřeb a přání. A splácet můžete klidně až třicet let, podobně jako v bance. Hypotékou od nebankovní společnosti navíc můžete vyplatit exekuce, nevhodné zástavy nebo další dluhy. Pokud nechcete sdělovat účel, na jaký si peníze půjčujete, nikdo vás nutit nebude. Stačí, když budete schopní splácet a s penězi můžete naložit podle svého vlastního uvážení.

peníze

Nebankovní společnosti vám dále mohou nabídnout hypotéku, přestože nevlastníte nemovitost, kterou budete ručit. Můžete využít nemovitost třetí osoby. Tohle řešení se používá většinou v rodinách, kdy například děti potřebují hypotéku na bydlení, ale nemají čím ručit. Rodiče pak mohou ručit bytem, ve kterém sami bydlí a celý problém se tak snadno vyřeší.

Pokud vás možnost hypoték od nebankovních společností zaujala, tak se podívejte na stránky Nebankovní hypotéky a zjistěte si více detailních informací.