Podnikání

Benefit

Máte firmu o několika zaměstnancích? A nabízíte jim taky nějaké benefity? Ono se taky může stát, že pokud svým zaměstnancům nebudete poskytovat benefity a budete je brát jako hlavně své podřízené, tak se vám může stát, že vás brzo rychle opustí a nahradí vás novým zaměstnavatelem. Spoustu velkých i malých firem nabízí svým zaměstnancům firemní oblečení. Tak že je na čase s tím něco udělat, pokud ještě nic takového nemáte. Ano, není to důležité, ale je to taky nějaký prestiž a reklama vaší firmy. A myslím si, že vaši zaměstnanci tenhle benefit taky rádi uvítají. Přeci jenom pracovat ve svém osobním oblečení může někomu vadit.

trička

A kolikrát i skrz pracovní úrazy. Například je nevhodné nosit tílka a riflové džíny do firmy kde se brousí, svařuje a podobně. Zaměstnanci by měli mít vhodné oblečení a taky obudí. Pomůcky snad nemusím ani zmiňovat, jelikož jsou nezbytné. Zdá se vám to jako skvělí nápad a chtěli byste začít? Rozhodně můžete klidně hned a začněte firemními tričky pro vaši firmu. Já si myslím, že opravdu nezáleží na barvě, jakou vyberete. Ale určitě jde o kvalitu, aby taková trička něco vydržela, a hlavně byli kvalitní, a ne na jedno použití. Ale kromě triček můžete taky pořídit mikiny, kalhoty, ponožky, čepice a další věci. Výhoda firemních triček je ta, že zaměstnanci budou na oblečení nosit logo firmy, klidně i s názvem, pokud budete chtít a díky tomu si toho budou všímat další lidé.

trička

Díky firemním tričkám vám může takhle vznikat i reklama, jelikož spousty lidí bude nosit trička i jen tak mimo firmu. Společnost, u které si firemní trička necháte vyrobit vám nabídne různé typy triček. Jak už dámské, tak i pánské. Budete mít na výběr různé barvy a taky i velikosti. Pokud si nebudete vědět rady, zda třeba logo nedat jenom na rukáv nebo na záda, tak se klidně můžete s firmou dohodnout a oni vám určitě moc rádi poradí kam byste si mohli logo umístit aby bylo dobře viditelné. Pak už jen stačí své zaměstnance obdarovat.