Podnikání

Bazénové doplňky pro váš bazén


Mít bazén patřilo k výsadám bohatších lidí, kteří si jej nechávali vybudovat už v devadesátých letech. Kdo měl tenkrát bazén, mohl se považovat za vyšší vrstvu. Bazény byly velmi drahé, a tak si je opravdu mohl dovolit jen málokdo. Jenže doba pokročila, a dnes tu máme nové možnosti. Bazény jsou dnes cenově dostupné pro všechny, a tak není divu, že kdo má zahradu, má pravděpodobně i bazén. Mít svůj vlastní bazén má celou řadu výhod.

brýle bazén

  • Nikam nemusíte chodit, abyste si zaplavali nebo se osvěžili
  • Máte 100% dohled nad hygienou
  • S nikým se nemusíte nikde mačkat
  • Neplatíte vstupy

S vlastnictvím bazénu se samozřejmě pojí i další věc, a to je jeho údržba. Je potřeba počítat s tím, že se musí pravidelně měřit pH, abyste věděli, jestli je potřeba například dosypat sůl. Je důležité na chemii nezapomínat, protože jinak budete mít v bazénu vodu zelenou a nevhodnou ke koupání. Ještě předtím, než začnete přemýšlet nad jeho údržbou, vás čeká daleko příjemnější povinnost, pokud jej chcete – a tím je jeho výběr.

žena v bazénu

Bazén vybírejte hlavně podle toho, kolik lidí se v něm bude najednou nejvýše pohybovat. Pokud máte velkou rodinu, je dobré zvolit samozřejmě bazén s většími rozměry. Pokud bude sloužit spíše k ochlazování, stačí menší i pro větší počet lidí. Je potřeba si zvolit typ bazénu. Budete chtít zapuštěný, nebo vám stačí levnější varianta v podobě bazénu, který se umisťuje na povrch pozemku? Ke každému bazénu existuje celá řada doplňků, které vám usnadní jeho užívání. Jedním z nich je žebřík HANSCRAFT MURO 3 stupně, který vám umožní pohodlné vstupování dovnitř a vystupování ven. Bez žebříku nebudete moct používat pohodlně žádný bazén, a proto věnujte potřebnou pozornost i výběru žebříku, pokud si zvolíte bazén nad povrchem. Do zapuštěného bazénu se dávají schůdky, takže v této variantě nebudete žebřík potřebovat.