Zboží

Užívejte si modernější domácnost

Chtěli byste mít krásnou a moderní domácnost, ve které je všechno vybavené podle vašich představ? Chtěli byste, aby vše ladilo se vším a aby detaily a doplňky dělaly váš domov krásnějším? Nezapomeňte tedy na jeden z nejdůležitějších, avšak zároveň nejvíce opomíjených doplňků vůbec, a to na zásuvky a vypínače.

žárovka v obláčku

Možná jste tyhle prvky ani nepovažovali za bytové doplňky, nýbrž za pouhé nezbytné součásti interiéru, bez kterých to zkrátka nejde a nefunguje. Když se nad tím však hlouběji zamyslíte, tak vám dojde, že právě tyto nepatrné prvky jsou nám na očích každý den, neustále na ně vidíme, a hlavně je neustále používáme. Možná by si zasloužily trošku více naší pozornosti, nemyslíte?

Schneider ví, jak na to

Když se řekne Schneider Electric, pravděpodobně si vybavíte veleúspěšnou světovou firmu francouzského původu. Je to tak, tato firma, která slaví úspěchy po celém světě, se proslavila zejména elektroinstalační technikou. Její uživatele oslovila nejvíce právě svou bezkonkurenční řadou Schneider Unica, která skýtá desítky zajímavých produktů z řad vypínačů a zásuvek. Jaké tyto produkty od této značky jsou?

prodlužka s vypínačem

ü Moderní – nic se do vašeho interiéru nebude hodit víc než právě produkty z edice Schneider Unica. Jsou moderní, nové a splňují všechny požadavky na perfektní vzhled.

ü Inovativní – můžete se těšit na stále nové produkty, nové barvy, nové typy, zajímavé tvary a další inovace, které posouvají celou řadu kupředu.

ü Neokoukané – rozmanité barevné kombinace a atypické tvary, to vše a mnohem víc najdete v sortimentu této úspěšné společnosti.

ü Kvalitní – dlouhá životnost je díky použití kvalitních materiálů naprostou samozřejmostí. Jedná se o dlouhodobou investici, která se vám vrátí.

ü Bezpečné – všechny produkty splňují potřebné bezpečnostní normy, jejich používání je bezpečné a může pro vás být tedy zcela bezstarostné.